Bayram öncesi Suriyeli mültecilere temizlik malzemesi dağıtılıyor

20.08.2017 15:39:30 tarihinde eklendi, 427 kez okundu
Şanlıurfa’daki konaklama tesislerinde kalan Suriyeli mültecilere bayram öncesi temizlik malzemesi dağıtılıyor.

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde bulunan Süleyman Şah Konaklama Tesisinde kalan 5 bin 267 Suriyeli mülteci aileye Kurban Bayramı öncesi temizlik seti dağıtılıyor. Kampın lojistik birimi tarafından dağıtılan temizlik malzemelerinden oluşan koliyi almak isteyen Suriyeli mülteciler, kamp kartlarını okuttuktan sonra fişlerini alarak görevlilerden malzemeleri teslim alıyor.

Kampın Lojistik Birimi Müdürü Selahattin Çenşi, "Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesisi lojistik birimi olarak 5 bin 267 ailemize hijyen seti ve eşarp dağıtıyoruz. Malzemeleri 4 bin 37 ailemize dağıtık, bin 230 ailemize dağıtımımız ise devam etmektedir" dedi.

Suriyeli sığınmacılara hijyen seti dağıtımında Çadır Kent Müdür Yardımcılarından AFAD yetkilisi Erkin Dayı ve Lojistik Müdürü Selahattin Çenşi hazır bulundu.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS