Cilt yenileme tedavisi Plexr yöntemi nedir?

23.01.2016 10:32:48 tarihinde eklendi, 806 kez okundu
Estetik ameliyat yerine cilt yenilemeyi sağlayan Plexr yöntemi, akne ve izlerin yanı sıra kırışıklığı da gideriyor. Peki Plexr tedavisi nasıl uygulanıyor?

Cilt yenileme tedavisi Plexr yöntemi nedir?

Estetik ameliyat yerine cilt yenilemeyi sağlayan Plexr yöntemi, akne ve izlerin yanı sıra kırışıklığı da gideriyor. Peki Plexr tedavisi nasıl uygulanıyor?

 

Plazma Enerjisi ile çalışan Plexr Yöntemi, estetik cerrahiden çekinenler için göz çevresi yenileme, leke, akne ve iz tedavilerinde uygulanıyor. Peki Plexr Yöntemi nedir kaç seans uygulanıyor ve seans fiyatları ne kadar?

Maddenin 4. hali, güzelliğin emrinde. Maddenin 4. hali olan Plazma Enerjisi, Plexr Yöntemi ile cilt yenilemede yepyeni bir alternatif olarak kullanılıyor. Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Giorgio Fippi’nin geliştirdiği bu sistem; lazerler ve IPL mekanizmasından farklı bir etki mekanizmasıyla, tabir yerindeyse hava ile çalışıyor!

NASIL YAPILIYOR?
Cihaz; uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel aktivite ile ortamdaki havayı (yani iyonize gazları) Plazma Enerjisine dönüştürüyor. Bu enerji cildin sorunlu dış yüzeyini buharlaştırıyor ve yeni doku oluşum süreci başlamış oluyor. Plexr; sorunlu bölge dışındaki kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularını etkilemiyor.

NERELERDE İYİ SONUÇ VERİYOR?

Plexr Yöntemi; Göz kapağı estetiği, göz çevresi gençleştirme, “Ksantelazma” denen göz kapaklarındaki kabarık sarı lekelerin giderilmesi, aktif aknelerin ve akne skarlarının tedavisine destek, ben ve siğillerin yok edilmesi, yara ve kaza izlerinin, lekelerin giderilmesi, dudak üstü kırışıkların giderilmesi amaçlı kullanıyor.

KAÇ SEANS VE FİYATLAR NE KADAR?

Cilt probleminin yerine ve yaşına göre değişen seanslarda uygulanan Plexr Yöntemi; 1-4 seans uygulanıyor. Seans fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Plazma Enerjisi Plexr; Plexr’ın ünlü kullanıcıları arasında ise Yunan Top Model Chrysanthi Dafla, İtalyan asıllı oyuncu ve şarkıcı Carla Bruni, İtalyan oyuncu Violante Placido, Fransız oyuncu Marion Cotillard, Portekizli ünlü futbolcu Luis Figo gibi isimler yer alıyor.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS